10. 9. března (34)

administrace

Novinky

Liberec zaútočí v extralize na čtvrtou pozici!

Jedinečnou příležitost proniknout do elitní čtveřice mají před sebou stolní tenisté SKST Borová-Liberec. Jestli v dohrávaném 14. kole porazí Kotlářku Praha, mohou poskočit na výhodnější pozici pro play off. Utkání začíná v pátek 23.2.2018 od 18:00 v pavlovické herně.

Pokračování dále
...

Celý článek
Diskuze (0) Martin, 21. února 2018

Blinkova reprezentační premiéra: nervózní začátek, cenné výhry na závěr

Michal Blinka má za sebou první turnaj v reprezentačním dresu. V Hodoníně se účastnil prestižního Czech Open, kde sehrál turnaj jednotlivců, čtyřher i družstev. Jeho celková bilance činí 2 výhry a 4 porážky ve dvouhrách a jedna vítězná a prohraná čtyřhra.

(kompletní výsledky a fotogalerie zde)

...

Celý článek
Diskuze (0) Martin, 19. února 2018

Turnaj seniorů v TV rtm+

V regionální televizi rtm+ proběhla reportáž z turnaje seniorů, kteří pravidelně chodí do Home Credit arény.

...

Celý článek
Diskuze (0) Martin, 7. února 2018

Oldřich Mikula může být Osobností Libereckého kraje!

Čím je starší, tím je úspěšnější. Oldřich Mikula byl nominován na cenu „Osobnost Libereckého kraje“ v kategorii sport. V 81 letech totiž mezi vrstevníky nemá konkurenci a získal dokonce prestižní ocenění Veterán roku.

Celý článek
Diskuze (0) Martin, 6. února 2018

SKST Liberec v anketě Sportovec roku 2017

V anketě Sportovec roku 2017 se neztratili ani stolní tenisté. V kategorii tělesně handicapovaných zvítězilo družstvo SKST Liberec především díky titulům z MČR (René Tauš a Jiří Suchánek) a i díky dvěma medailím J. Suchánka na Mistrovství Evropy.

Veteránem roku byli zvoleni společně judista Milan Vágner a náš 81 letý matador Oldřich Mikula. Kompletní výsledky: zde