Novinky

Stolní tenisté Liberce vedou extraligu

4. extraligová výhra ze 4 utkání znamená průběžné vedení v soutěži.

SKST Borová-Liberec – TTC Elizza Praha EUROMASTER 4:1
Jakub SEIBERT – Samuel KALUŽNÝ 3:0 (3,10,12), Radek KOŠŤÁL – Jan HRČIŘÍK 3:0 (7,9,2), David MAREK – Junki TAKEOKA 1:3 (4,-5,-7,-6), Radek KOŠŤÁL – Samuel KALUŽNÝ 3:2 (10,-9,-8,15,7), Jakub SEIBERT – Junki TAKEOKA 3:1 (-8,7,8,12).

článek zde, video Seibert - Takeoka zde

Celý článek
Diskuze (0) Martin, 25. září 2017

Extraliga mužů opět v Liberci

pátek 22.9.2017 od 18 hodin v hale SKST u ZŠ Vrchlického

SKST Borová-Liberec - TTC EUROMASTER Elizza Praha

Až ve 4. kole extraligy mužů se představí náš A-tým poprvé v Liberci. Skvělou pozvánku proti pražské Elizze vystavil v předchozích třech duelech, ve kterých dokázali Radek Košťál, Jakub Seibert a David Marek vždy zvítězit.

Pokračování dále
...

Celý článek
Diskuze (0) Martin, 19. září 2017

Štěpán Waldhauser v německém Rintelnu devátý

Ve dnech 16. – 17.září 2017 se v německém Rintelnu uskutečnil 31.ročník mezinárodního turnaje mládeže TTVN Grand Prix 2017. V letošním roce se turnaje zúčastnilo 12 družstev z 5 zemí a 5 německých regionálních výběrů. Mezi 6 nominovanými z ČR byl i Štěpán Waldhauser. Český výběr se nejprve účastnil soustředění v Hannoveru a následně turnaje. Štěpán obsadil mezi jednotlivci 9. místo, družstvo ČR skončilo celkově 4. Info zde. Web ČAST zde

Celý článek
Diskuze (0) Martin, 18. září 2017

Úspěšná premiéra ve 2. lize žen

Po více než 15-ti letech jsme opět hráli ligovou soutěž žen. Naposeldy se kolem roku 2000 hrála v Liberci extraliga. Nyní, v 1. kole 2. ligy, jsem hostili doma ženy Sokola Turnov. Děvčata zápas zvládla a vyhrála 7:3. Zápis zde.

Po odmlce jsme se vrátili i do 1. ligy mužů. Josef Medek, Michal Blinka, Petr šilhán a Lukáš Borůvka zvládli úvodní zápas na Elizze a vyhráli 10:2. Dalším družstvům se už nedařilo. Céčko ve 2. lize prohrálo 3:10 s Hostinném, Déčko a Éčko ve 3. lize shodně prohrálo 8:10.

...

Celý článek

Suchánek s Taušem vezou z Ostravy 4 medaile!

Celkem osm cenných kovů vybojovali čeští hráči a hráčky ve dvouhrách na letošním turnaji Czech Para Open v Ostravě. Z vítězství se však radoval pouze jediný z nich. Zkušený René Tauš ve finále porazil Argentince Eliase Romera 3:0. V družstvech přidal další zlato. Jirka Suchánek byl 2x druhý. Blahopřejeme!